Telefon: 695 645 645
Waluta:
PLN
Promocja
Zestaw TRX Pro
Zestaw TRX Pro

Zestaw TRX Pro

01804

Opis towaru

Opinie

Zestaw TRX Pro

 

 

System Profesjonalnych lin TRX wykorzystuje twoją masę ciała i grawitację aby stworzyć opór podczas ćwiczeń. To wszystko czego potrzebujesz - TRX i twoje ciało - nie są wymagane dodatkowe obciążenia. Trening w zawieszaniu poprawiając równowagę mięśni, stabilność stawów, dając mobilność i wzmacniając mięśnie brzucha  jest bardzo pomocny w uprawianiu sportu. Poprawia również postawę i zapobiega obrażeniom.

 

TRX pozwala na wykonanie ponad 300 ćwiczeń górnych i dolnych części ciała; każde można stopniować w zależności od twojego poziomu sprawności. Wielkość oporu można dostosować poprzez przemieszczanie ciężaru twojego ciała. TRX można używać wszędzie, ponieważ waży mniej niż kilogram, montuje sie go krócej niż minutę i możesz go przechowywać w małej torbie. Trenuj na siłowni, na zewnątrz w ciepły dzień, w domu, w podróży - wszędzie, gdzie będziesz mógł go stabilnie zawiesić.

 

Możesz szybko, w mniej niż 15 sekund, zmienić ćwiczenie. To pozwala na maksymalne wykorzystanie czasu poświęconego na trening i umożliwia treningi w systemie cyklowym.

 

TRX powstał po wielu latach intensywnych badań i udoskonaleń. Każdy produkowany jest z najwyższej jakości materiałów. Łatwo regulowane klamry i uchwyty razem ze zintegrowanymi widełkami na stopy są doskonałe do gruntownego treningu.

 

Każdy TRX jest wyposażony w pas o szerokości 40mm, który jest podwójnie zszyty grubą przeplataną nylonową nicią, co gwarantuje jego trwałość i odporność na siłę rozciągania do 560 kg.

 

Nierozdzielny karabinek i haczyk zabezpieczający zapewniają bezpieczny trening nawet bardzo wymagającym użytkownikom, dostosowując się od 1.8 do 3.6m, by służyć wszystkim niezależnie od ich wymiarów i możliwości

 

Każda paczka TRX zawiera laminowane karty treningowe całego ciała.

 

Zestaw zawiera:

TRX PRO Suspension Trainer z gumowymi uchwytami

przewodnik „Jak zacząć”

dostęp do platformy z materiałami video

zawieszkę na drzwi

opaskę silikonową na rękę

TRX uchwyt na drzwi

taśmę umożliwiającą zawieszenie TRX w dowolnym miejscu

TRX taśmę przedłużającą

woreczek TRX na sprzęt

 

Okres gwarancji: 12 miesięcy

Cechy towaru

  • Waga 0,000kg
  • Kod towaru 01804
  • EAN 847585001905