Rower spinningowy KETTLER HOI FRAME+ STONE
Rower spinningowy KETTLER HOI FRAME+ STONE
Rower spinningowy KETTLER HOI FRAME+ STONE
Rower spinningowy KETTLER HOI FRAME+ STONE
Rower spinningowy KETTLER HOI FRAME+ STONE
Rower spinningowy KETTLER HOI FRAME+ STONE
Rower spinningowy KETTLER HOI FRAME+ STONE
Rower spinningowy KETTLER HOI FRAME+ STONE
Rower spinningowy KETTLER HOI FRAME+ STONE
Rower spinningowy KETTLER HOI FRAME+ STONE
Rower spinningowy KETTLER HOI FRAME+ STONE
Rower spinningowy KETTLER HOI FRAME+ STONE
Rower spinningowy KETTLER HOI FRAME+ STONE
Rower spinningowy KETTLER HOI FRAME+ STONE
Rower spinningowy KETTLER HOI FRAME+ STONE
Rower spinningowy KETTLER HOI FRAME+ STONE
Rower spinningowy KETTLER HOI FRAME+ STONE
Rower spinningowy KETTLER HOI FRAME+ STONE
Rower spinningowy KETTLER HOI FRAME+ STONE
Rower spinningowy KETTLER HOI FRAME+ STONE
Zobacz film

Rower spinningowy KETTLER HOI FRAME+ STONE

Kod towaru: 05134

Marka KETTLER
Masz pytania? Porozmawiaj z doradcą o produkcie
W magazynie u Ciebie w 2-3 dni
Koszty dostawy:  Gratis
Oceny: 0
13 990,00 PLN / szt
Zamów w zestawie

Opis towaru

Rower spinningowy KETTLER HOI FRAME+ to niezwykła propozycja dla entuzjastów sportu i sportowców, którzy, oprócz funkcjonalności sprzętu fitness, zwracają uwagę także na jego wygląd.

 

Koncepcję roweru KETTLER HOI FRAME opracowało biuro projektowe forpeople we współpracy z projektantem Julianem Hoenig. Ten austriacki designer znany jest ze swoich projektów dla Audi, brał udział przy pracach nad Audi RSQ, Audi A4 oraz Audi Crosscoup. Natomiast w latach 2009 – 2019 pracował dla Apple, gdzie był m.in. głównym projektantem zegarka Apple Watch’a.

 

Efektem współpracy marki KETTLER z biurem forpeople jest innowacyjny rower, który łączy w sobie elementy klasycznego szosowego roweru z detalami inspirowanymi meblami codziennego użytku.

 

KETTLER HOI FRAME+ to rower spinningowy, który jest minimalistyczny, gustowny i elegancki. Umożliwia nie tylko funkcjonale treningi, ale także, za sprawą swojej barwy, wprowadzi harmonię i wyciszenie do każdej przestrzeni mieszkalnej.

 

Stone to kolor z palety szarości, jednej z najbardziej uniwersalnych barw. Tworzy harmonijne kompozycje z innymi kolorami. Choć rower w tym kolorze może wydawać się dość neutralny, to w zestawieniu z innymi barwami w Twoim domu, nabierze charakteru i ożyje.

  

Rower należy do linii produktów „HOI by KETTLER”, która została stworzona z myślą o tym, aby sprzęt fitness współgrał z otoczeniem domu i pozwalał domownikom na jego swobodną aranżację.

 

Nowoczesna, geometryczna rama roweru KETTLER HOI FRAME sprawia, że wizualnie rower zajmuje niewiele miejsca. Pomimo wrażenia lekkości, rama jest bardzo stabilna i zapewnia pewne oparcie ciała podczas treningu.

 

Rower KETTLER HOI FRAME+ na tle innych rowerów spinningowych wyróżnia możliwość elektronicznej zmiany biegów. Dzięki tej funkcji, odczucia z jazdy są bardziej realistyczne. Dlaczego?

 

Podczas stromych podjazdów możesz przeciwdziałać zmianie oporu oraz utrzymać właściwy rytm i moc dla maksymalnej wydajności właśnie poprzez zmianę biegu. Jak podczas jazdy na prawdziwym rowerze górskim. Pozwoli Ci to łatwiej pokonywać wzniesienia, a w efekcie uzyskiwać lepsze wyniki na pokonywanych trasach. Jeżeli lubisz rywalizację online to ta funkcja pozwoli Ci być szybszym od innych, którzy trenują na rowerach nie posiadających możliwości zmiany biegów.

 

Zmianą biegów steruje się elektronicznie, poprzez wybranie w czasie rzeczywistym na komputerze przekładni i przełożenia.

 

Funkcja zmiany biegów sprawia, że rower spinningowy KETTLER HOI FRAME+ przeznaczony jest nie tylko do treningu siłowego, ale także do symulacji prawdziwej jazdy na rowerze outdoorowym i pokonywania wzniesień.

 

Autentyczne wrażenia z jazdy na rowerze potęguje fakt, że koło zamachowe zostało umieszczone z tyłu. Idealnie wyważone 8,5 kg koło zamachowe umożliwia jazdę na rowerze z mocą 600 W (w trybie niezależnym od obr./min) lub z mocą 1000 W (w trybie zależnym od obr./min).

 

Rower spinningowy wyposażony jest w indukcyjny system hamowania, który umożliwia bardzo precyzyjną kontrolę nad oporem z jakim trenujemy.

 

W rowerze zastosowano napęd pasowy z wolnym kołem, z przełożeniem 1:7. Układ napędowy został ukryty w matowej, czarnej obudowie, dzięki czemu dźwięk pracy roweru jest dobrze tłumiony.

 

Rower wyposażony jest w pedały combi-click, które mogą być używane zarówno z butami z systemem SPD, jak i ze zwykłymi butami sportowymi.

 

Kierownica oraz rama roweru zostały zaprojektowane w taki sposób, aby możliwa była jazda w różnych pozycjach: wysokiej (wyprostowanej), niskiej (z chwytem na dole kierownicy) czy aerodynamicznej (z przedramionami opartymi na kierownicy).  

 

Dzięki regulacji dwupłaszczyznowej – w pionie i w poziomie – zarówno wyścigowej kierownicy, jak i sportowego siodełka, możliwe jest dopasowanie roweru i znalezienie odpowiedniego ustawienia dla niemal każdego użytkownika.

 

KETTLER HOI FRAME+ wyposażony jest w 7-calowy ekran dotykowy TFT, który na bieżąco wyświetla dane z Twojego treningu: czas, dystans, spalone kalorie, moc w watach, kadencję, prędkość, poziom oporu, wartości średnie oraz profil treningowy. Funkcja „kopia ekranu”, umożliwia połączenie i wyświetlenie ekranu komputera treningowego na telewizorze smart TV lub na tablecie.

 

Dzięki technologii BLE (Bluetooth Low Energy) rower jest w pełni kompatybilny z aplikacjami fitness działającymi na protokole FTMS (z niektórymi działa w sposób interaktywny).

 

Popularne aplikacje FTMS to m.in.: Zwift, Kinomap, TrainerRoad, KineticFit, TACX, Rouvy Mobile, Wahoo SYSTM.

 

Dzięki modułowi NFC możliwe jest także połączenie roweru z zegarkiem Apple Watch i przesłanie danych treningowych do Apple GymKit.

 

Na czas treningu, z wykorzystaniem aplikacji, telefon lub tablet można wygodnie zamocować na wysoko położnym uchwycie, który pozwala mieć mobilny ekran cały czas przed sobą.

 

Dzięki technologii ANT+ rower łączy się także z pasami na klatkę piersiową do pomiaru tętna oraz zegarkami i opaskami sportowymi.

 

Rower spinningowy KETTLER HOI FRAME+ spełni oczekiwania najbardziej wymagających użytkowników. Możliwość zmiany biegów zapewni bardzo realistyczne odczucia z jazdy, a moc 1000 W, z którą można trenować, nie zawiedzie nawet profesjonalistów. Na tym ergonomicznym rowerze nawet długi trening będzie bardzo komfortowy, a kompatybilność z aplikacji FTMS sprawi, że Twój trening nigdy nie będzie nudny.

 

 

Komputer treningowy:

 • Wyświetlacz: 7-calowy ekran dotykowy TFT
 • Wyświetlane dane treningowe: czas, dystans, spalone kalorie, moc w watach, puls (po podłączeniu pasa piersiowego, nie jest dołączony do roweru), kadencja, prędkość, poziom oporu, wartości średnie, profil treningowy
 • Programy treningowe: 20 (możliwa ich dowolna konfiguracja)
 • Program sterowany tętnem (HRC): dostępny
 • Programy definiowane przez użytkownika: dostępne
 • Profile użytkowników: 5 użytkowników + użytkownik „gość”
 • Dostępne języki MENU: 7 (DE/EN/FR/NL/POL/RU/IT)
 • Łączność: BLE (Bluetooth Low Energy) oraz ANT+ do łączenia się z pasami na klatkę piersiową oraz zegarkami i opaskami sportowymi. Łączność z aplikacjami fitness opartymi na protokole FTMS. Moduł NFC umożliwiający sparowanie z Apple Watch i transfer danych treningowych do Apple GymKit. Funkcja „kopia ekranu”, która umożliwia wyświetlenie ekranu komputera treningowego na telewizorze smart TV lub tablecie
 • Pomiar pulsu: tak (po podłączeniu zewnętrznego pasa na klatkę piersiową, nie jest dołączony do roweru)

 

Wyposażenie:

 • Kierownica: wyścigowa (regulowana w pionie i w poziomie), ze zintegrowaną elektroniczną zmianą biegów; opcjonalnie: możliwe jest samodzielne zamocowanie kierownicy triathlonowej tzw. lemondki
 • Siodełko: sportowe, regulowane w pionie i poziomie
 • Pedały: combi-click (mogą być używane zarówno z systemem SPD jak i zwykłymi butami sportowymi)
 • Uchwyt na smartfon/tablet: tak
 • Kółka transportowe: tak, umieszczone z przodu
 • Kompensacja nierówności podłogi: tak

 

Specyfikacja techniczna:

 • Typ urządzenia: rower spinningowy
 • Opór: indukcyjny
 • Regulacja oporu: 25-600 W, w krokach co 5 W(dla trybu niezależnego od obr./min), 25- 1000 W, w 20 krokach (dla trybu zależnego od obr./min)
 • Tryb pracy: 600 W (niezależny od obr./min), 1000 W (zależny od obr./min przy 100 RPM)
 • Waga koła zamachowego: 8,5 kg, koło umieszczone z tyłu
 • Układ napędowy: napęd pasowy z wolnym kołem, przełożenie 1:7
 • Maksymalna waga użytkownika: 130 kg
 • Przeznaczony dla osób o wzroście od 150 do 200 cm
 • Wymiary po rozłożeniu (dł. x szer. x wys.): 138 x 55 x 105 cm
 • Waga urządzenia: 69,5 kg
 • Zasilanie: zasilacz (230 V)/adapter sieciowy (24 V/6 A)
 • Gwarancja producenta: 12 miesięcy

 

 

 

 

Cechy towaru

Kolor
stone
Typ urządzenia
rower spinningowy
Rodzaj
indukcyjny
Regulacja oporu
elektroniczna, 25-600 W (co 5 W) lub 1000 W (1 - 20)
Waga koła zamachowego
8,5 kg
Wskaźnik mocy
w zależności od trybu: 25 - 600 W lub 25 - 1000 W
Maksymalna waga użytkownika
130 kg
Pomiary
czas, dystans, spalone kalorie, moc w watach, kadencja, prędkość, poziom oporu, wartości średnie
Wyposażenie
7-calowy ekran dotykowy, uchwyt na telefon i tablet, pedały combi-click, kólka transportowe
Programy treningowe
20
Kierownica
wyścigowa (regulowana w pionie i w poziomie), z elekroniczną zmianą biegów
Siodełko
sportowe, regulowane w pionie i poziomie
Zasilanie
zasilacz (230 V)/adapter sieciowy (24 V/6 A)
Dostępne języki menu
7 (EN, DE, FR, IT, NL, PL, RU)
Łączność
ANT+ / Bluetooth (Kinomap, Zwift, TrainerRoad, KineticFit, TACX, Rouvy Mobile, Wahoo SYSTM)
Wymiary po rozłożeniu (dł.x szer.x wys.)
138 × 55 × 105 cm
Waga urządzenia
69,5 kg
Gwarancja producenta
24 miesiące
Kod EAN
7640119481845
Zobacz więcej (12)

Wielkość opakowania

Wymiary opakowania
129,5 x 45 x 105,5 cm
Waga opakowania wraz z towarem
80 kg

Zamów w zestawie

Polecamy również

Promocja
Orbitrek CROSSTRAINER KETTLER AXOS ELIPSO P BLACK

Orbitrek CROSSTRAINER KETTLER AXOS ELIPSO P BLACK

4 590,00 PLN
4 590,00 PLN Najniższa cena w ciągu 30 dni przed obniżką

Najniższa cena w ciągu 30 dni przed obniżką

4 990,00 PLN
Promocja
WAŁEK ROLLER KETTLER KETTROLL MED 30x15 CM

WAŁEK ROLLER KETTLER KETTROLL MED 30x15 CM

79,00 PLN
79,00 PLN Najniższa cena w ciągu 30 dni przed obniżką

Najniższa cena w ciągu 30 dni przed obniżką

129,00 PLN

Zapytaj o produkt

* Pola oznaczone gwiazdką są wymagane

Dodaj opinię: