Nowość Promocja
Rotor mini rowerek treningowy do ćwiczeń rąk i nóg z regulacją oporu

Rotor rehabilitacyjny rąk i nóg TOORX WELLY S

Kod towaru: 04635

Marka TOORX
Masz pytania? Porozmawiaj z doradcą o produkcie
W magazynie u Ciebie w 1-2 dni
Koszty dostawy 0,00 PLN
Oceny: 0
109,00 PLN / szt 129,00 PLN

Opis towaru

Rotor to urządzenie umożliwiające ćwiczenie dolnych i górnych kończyn. Ponieważ zajmuje niewiele miejsca można go ustawić niemal w każdym miejscu.  

 

Aby wygodnie ćwiczyć na rotorze najlepiej usiąść na wysokim krześle, nogi ustawić prostopadle do rowerka a samo urządzenie postawić na macie, aby mieć pewność, że nie przesunie się podczas ćwiczeń. Podczas treningu można oglądać telewizję czy słuchać muzyki.

 

W celu ćwiczenia górnych kończyn, rotor należy ustawić na stole najlepiej w taki sposób, aby ściana blokowała tylną nogę rowerka.

 

Regularne ćwiczenia wykonywane na rotorze zapobiegają powstawaniu zakrzepów żylnych i tętniczych, zanikowi mięśni, przykurczom w kończynach a także korzystanie wpływają na poprawę układu krążeniowo-oddechowego oraz ukrwienie kończyn.

 

Rotory często wykorzystywane są do ćwiczeń rehabilitacyjnych, których celem jest aktywizacja osoby chorej i przywrócenie jej sprawności ruchowej.

 

Płynna regulacja oporu za pomocą gałki umieszczonej na górze rotora umożliwia dostosowanie oporu ćwiczeń do potrzeb użytkownika.

 

Antypoślizgowe stopki zwiększają bezpieczeństwo treningu, zapobiegają ślizganiu się urządzenia po podłożu podczas ćwiczeń. Dla pełnego komfortu treningu zalecamy jednak używanie maty podłogowej lub puzzli.

 

Paski pedałów utrzymują dłonie i stopy we właściwej pozycji. Antypoślizgowe pedały zapewniają pewne oparcie podczas ćwiczeń dolnych i górnych kończyn.

 

Specyfikacja:

  • Waga produktu: 2,5 kg
  • Wymiary produktu: 48.5 x 41 x 27 cm
  • Certyfikat: CE

 

Cechy towaru

Regulacja oporu
manualna
Wymiary po rozłożeniu (dł.x szer.x wys.)
48.5 x 41 x 27 cm
Kolor
biały
Kod EAN
8029975970165

Wielkość opakowania

Wymiary opakowania
47,5x20x8,5 cm
Waga opakowania
2,7 kg

Zapytaj o produkt

* Pola oznaczone gwiazdką są wymagane

Dodaj opinię: