Pure2Improve – innowacyjne spojrzenie na sport

Data publikacji:

Pure2Improve to nowa marka na rynku profesjonalnego sprzętu sportowego. Wizja producenta jest prosta: ,,wspomagać sportowców na każdym poziomie, aby poprawić ich wydajność”. Pure2Improve mając w swojej ofercie szeroką gamę różnych urządzeń i akcesoriów współpracuje z zawodnikami i trenerami reprezentującymi różne dyscypliny sportowe.

Idąc za globalnymi trendami w świecie sportu Pure2Improve dostarcza innowacyjny sprzęt charakteryzujący się najwyższą jakością wykonania. Oferta P2I skierowana jest dla wyczynowych sportowców, jaki i amatorów aktywności fizycznej, fizjoterapeutów, klinik rehabilitacyjnych i centrów zdrowia z szeroką gamą sprzętu fitness i cardio.

Sztandarowymi produktami P2I jest sprzęt treningowy i fitness. Poza gumami oporowymi czy piłkami balansowymi, w ofercie można znaleźć takie produkty jak rękawiczki do pływania, spadochrony oporowe, wielofunkcyjne rollery czy przyrządy do masażu.

 

Spadochron oporowy Pure2Improve   Roller kółka do ćwiczeń mięśni brzucha Ab Wheel Pure2Improve

Oczywiście Pure2Improve zadbał również o uprawiających najpopularniejszą dyscyplinę sportu jaką jest piłka nożna. P2I należy przede wszystkim wyróżnić za wysoką jakość wykonania. W piłkarskiej ofercie na uwagę zasługuje trenażer z rebounderem oraz pompowany, samowstający Defender, który jest nowoczesną odpowiedzią na mur piłkarski.

Kolejnymi dyscyplinami którymi zajął się Pure2Imrove są golf i koszykówka. W obu przypadkach P2I dostarcza sprzęt, który pomaga doskonalić precyzję. Umiejętność umieszczania piłki w dołku lub obręczy jest przecież kluczowa.

Marka Pure2Improve, mimo krótkiego stażu na polskim rynku zawiadomiła się nad Wisła na dobre. Obecnie produkty P2I można nabyć m.in. w sklepach stacjonarnych i internetowym GO Sport oraz w sklepie sportpoland.com.