Promocja Produkt rekomendowany

Przenośny zestaw do siatkówki plażowej 3w1: słupki + siatka + linie

Kod towaru: 02312

Marka FUNTEC
Masz pytania? Porozmawiaj z doradcą o produkcie
Na zamówienie Wyślemy w 24 h
Koszty dostawy Gratis
Oceny: 0
619,00 PLN / zestaw 649,00 PLN

Opis towaru

Zestaw terenowyFuntec® "Fun Sports" to przenośny, wielofunkcyjny zestaw do gry w siatkówkę plażową, badmintona, tenisa plażowego czy siatkonogę. Zestaw Funtec® "Fun Sports" to lekkie stalowe słupki z siatką, którą można zawiesić na jednej z pięciu wysokość. Zestaw Funtec® "Fun Sports" gwarantuje godziny zabawy na plaży lub na trawie. Jest lekki i łatwy w transporcie, dzięki czemu można go zabrać na rodzinne wakacje nad morzem czy na wyjazd z przyjaciółmi nad jezioro.

 

Trójczęściowe stalowe słupki zestawu „Fun Beach” pomalowane są na kolor żółty. Posiadają pięć punktów zaczepienia, dzięki czemu siatkę można zawiesić na jednaj z pięciu dostępnych wysokości od 1,55 m do 2,43 m. Rekreacyjna siatka do siatkówki o dł. 8,5 m wzmocniona jest górną taśmą w kolorze żółtym. Naciąg górny wykonany jest z linki polietylenowej.

Zestaw jest bardzo łatwy w konfiguracji. Dzięki praktycznemu trzyczęściowemu systemowi łączników słupków można je szybko ustawić i zabezpieczyć za pomocą bocznych pasków napinających oraz stalowych kotew gruntowych.

 

Do zestawu dołączone są również linie do wyznaczania pola gry (8 x 16 m) wykonane z linki polipropylenowej o grubości 5 mm. Zwijane są na praktycznym stelażu, a stalowe kotwy w kształcie litery U, umożliwiają stabilne przymocowanie linii na plaży lub trawie.

 

Po użyciu słupki są łatwe do zdemontowania i można je przechowywać w worku, dołączonym do zestawu, oszczędzając miejsce.

 

Zestaw terenowy Funtec® "Fun Sports"składa się z:

- 2 x słupków stalowych ø 40 mm, wys. ok. 246 cm długości (każdy do złożenia z 3 elementów)

- 1 x siatki rekreacyjnej o wymiarach 8,5x1 m

- 4 x śrub mocujących

- 2 x drewnianych płyt (zabezpieczają słupki)

- 4 x pasków napinających z blokadą zaciskową (po 2 sztuki na słupek)

- 4 x kołków

- 1 x torby do przenoszenia zestawu o wymiarach 100xø 25 cm, wykonanej z poliestru z paskiem i sznurkiem do zaciskania

- 1 x linie do wyznaczania pola gry o wym. 16x8 m, wykonane z linki polipropylenowej o grubości 5 mm ze stalowymi kotwami w kształcie litery U

 

Waga: ok. 9 kg

 

Cechy towaru

Regulacja wysokości
tak
Kod EAN
4260059370141

Wielkość opakowania

Powiadom o dostępności

* Pola oznaczone gwiazdką są wymagane

Zapytaj o produkt

* Pola oznaczone gwiazdką są wymagane

Dodaj opinię: