Projekt „Szkole pomagamy i Świat oczyszczamy”

Data publikacji:

Firma Sportpoland.com wspiera bycie #EKO i jest partnerem projektu edukacyjno – ekologicznego „Szkole pomagamy i Świat oczyszczamy” organizowanego przez Green Office Ecologic.

Jest to program skierowany m.in. do szkół, którego celem jest zachęcenie dzieci i młodzieży w wieku szkolnym do promowania zachowań proekologicznych! 🌱

W dniu 18.10.2021 roku przekazaliśmy uczniom Szkoły Podstawowej nr 35 z Oddziałami Sportowymi w Gdańsku nagrodę za zebranie i oddanie do przetwarzania ♻️ zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego. Mamy nadzieję, że piłki do siatkówki oraz piłki ręcznej zaszczepią w dzieciach pasję do sportu! 🏐

Akcja Szkole pomagamy i świat oczyszczamy

 

Sportpoland.com aktywnie wspiera inicjatywy, które sprawiają, że nasze otoczenie staje się czystsze i bardziej bezpieczne dla młodszego pokolenia. Organizatorem akcji „Szkole pomagamy i Świat oczyszczamy” jest firma  Green Office Ecologic Sp. z oo.

Cieszymy się, że powstaje coraz więcej programów, które edukują o tym, jak składowanie elektrośmieci szkodliwie wpływa na nasze środowisko i jak można temu zapobiec.

Jeżeli chcielibyście przystąpić do projektu „Szkole pomagamy i Świat oczyszczamy” zgłoszenia można dokonać poprzez formularz dostępny na stronie https://dzieci-zbieraja-elektrosmieci.pl/ . W akcji mogą brać udział szkoły, przedszkola i pozostałe placówki oświatowe. 

PRZEJDŹ DO FORMULARZA