Piłki eduball - 100 sztuk

Kod towaru: 01105

Marka
Masz pytania? Porozmawiaj z doradcą o produkcie
Na zamówienie brak towaru - powiadomimy cię gdy produkt będzie ponownie dostępny!
Koszty dostawy:  Gratis
Oceny: 0
2 690,00 PLN / zestaw

Opis towaru

Zestaw piłek edukacyjnych Eduball składa się ze 100 piłek do mini gier zespołowych (koszykówka, piłka siatkowa) w pięciu kolorach (żółty, zielony, niebieski, czerwony, pomarańczowy) z namalowanymi (czarnymi) literami alfabetu (wielkie i małe litery), cyframi (od 0 do 9), znakami działań matematycznych tj. dodawanie (+), odejmowanie (-), mnożenie (*), dzielenie (:), większy (>), mniejszy (<), nawiasy () oraz ze znakami obsługi poczty internetowej (@).

 

TO 100 PIŁEK, KTÓRE BAWIĄC UCZĄ!

 

Dodatkowo w zestawie są: 3 siatki do przechowywania piłek, 2 pompki do piłek oraz książka lub płyta zawierająca zabawy i gry edukacyjne z piłkami Eduball.

 

Umieszczenie na piłkach liter, cyfr oraz znaków pozwala na ich wszechstronne wykorzystanie w różnych obszarach nauki. Dzieci uczestniczące w zajęciach ruchowych z Eduballami zdobywają wiedze i umiejętności, nie tylko ruchowe, ale również z języka polskiego, matematyki, języków obcych i innych edukacji.

 

Dzieci poznają kolory, litery, cyfry, znaki matematyczne i interpunkcyjne oraz mnóstwo zasad związanych z treściami edukacji językowej i matematycznej oraz rozwijają zdolności motoryczne i doskonalą umiejętności ruchowe m.in. podania i chwyty piłki, kozłowanie i rzuty, odbicia i przyjęcia oraz uderzenia do bramki i wiele innych.

 

Zajęcia ruchowe z wykorzystaniem piłek edukacyjnych przyczyniają się również do rozwijania pamięci wzrokowej, słuchowej, spostrzegawczości, koncentracji uwagi, orientacji czasowo-przestrzennej oraz koordynacji wzrokowo-ruchowej.

 

Wykorzystanie piłek edukacyjnych Eduball w edukacji przedszkolnej i wczesnoszkolnej nie tylko wzbogaca proces dydaktyczno-wychowawczy, ale znacznie go uatrakcyjnia.

Zajęcia ruchowe przebiegają w atmosferze radości i współpracy, a co najważniejsze dzieci   BAWIĄC – UCZĄ SIĘ.

 

Ponownie dostępne w sprzedaży w grudniu 2018 roku.

Cechy towaru

Wielkość opakowania

Powiadom o dostępności

* Pola oznaczone gwiazdką są wymagane

Zapytaj o produkt

* Pola oznaczone gwiazdką są wymagane

Dodaj opinię: