tiguar piłka ovoball - morska
tiguar piłka ovoball
tiguar piłka ovoball - morska
tiguar piłka ovoball
Zobacz film

Piłka ovoball tiguar

Kod towaru: 01063

Marka TIGUAR
Masz pytania? Porozmawiaj z doradcą o produkcie
Na zamówienie brak towaru - powiadomimy cię gdy produkt będzie ponownie dostępny!
Koszty dostawy:  Gratis
Oceny: 0
70,00 PLN / szt

Opis towaru

Mała piłka tiguar ovoball o eliptycznym kształcie („ovo”=jajko), wprowadzi urozmaicenie do Twoich codziennych ćwiczeń i pomoże Ci zwiększyć ich skuteczność.

 

Siła niestabilności

Siła piłki tkwi w jej niestabilności – dzięki temu, że w podstawowych ćwiczeniach oprzesz na niej jedną rękę bądź nogę czy podłożysz ją pod plecy lub pośladki, uzyskujesz niestabilne podłoże, w ten sposób silniej angażując całe swoje ciało do utrzymania stabilności i prawidłowej pozycji. Pracując z ovoball skupiasz się na powolnym i prawidłowym ruchu, mając czas i przestrzeń na korygowanie jego nieprawidłowości.

 

Piłka ovoball przeznaczona jest do ćwiczeń wzmacniających i koordynacyjnych pomagając w naturalny sposób skorygować ustawienie ciała, ucząc ćwiczących precyzji ruchu oraz prawidłowej postawy bezpiecznej dla mięśni i stawów.

 

Skuteczny trening z ovoball w każdych warunkach

Piłka ovoball doskonale sprawdza się w rehabilitacji, stretchingu, Pilatesie, a także w relaksacji. Możesz ją ściskać, uciskać, chwytać, opierać się na niej, podłożyć ją pod ciało. Idealnie nadaje się do wykorzystania zarówno w zajęciach grupowych, jak i w treningu indywidualnym, w domu oraz ze względu na swój mały rozmiar i możliwość łatwego pompowania w plenerze bądź na wyjeździe.

 

Piłka jest mała i odpowiednio miękka, jednak bardzo wytrzymała, a jej wykonanie jest solidne i trwałe tak, aby móc korzystać z niej w klubach fitness i studiach treningu, gdzie użytkowana jest przez wiele osób przez wiele godzin dziennie.

 

Została pokryta powłoką antyalergiczną. Piłka ovoball nie zawiera ftalanów oraz lateksu. Piłkę ovoball mogą wykorzystywać osoby w każdym wieku i na każdym poziomie zaawansowania, maksymalny ciężar osoby ćwiczącej na piłce ovoball nie powinien przekraczać jednak 120 kg.

 

 

Zastosowanie:

 • trening wzmacniający
 • trening koordynacyjny
 • rehabilitacja
 • stretching

 

Zalety:

 • wszechstronność zastosowania
 • wysoka jakość
 • wyjątkowa kolorystyka
 • powłoka antyalergiczna
 • nie zawiera ftalanów
 • nie zawiera lateksu
 • okres gwarancji: 12 miesięcy

 

 

Przed pierwszym treningiem napompuj piłkę ovoball ręczną pompką tiguar do średnicy 16,5 cm.

 

Przechowuj ją z dala od promieni UV, rozpuszczalników organicznych i nieorganicznych. Po skończonym treningu przetrzyj piłkę wilgotną ściereczką i odłóż do wyschnięcia w odpowiednim miejscu.

 

Cechy towaru

Maksymalna waga użytkownika
120 kg
Materiał
spienione PVC
Kolor
morski
Kod EAN
5906660029380

Wielkość opakowania

Powiadom o dostępności

* Pola oznaczone gwiazdką są wymagane

Zapytaj o produkt

* Pola oznaczone gwiazdką są wymagane

Dodaj opinię: