Mini boisko dla dizeci i młodzieży panna cage

Kod towaru: 01 077 0002

Marka
Masz pytania? Porozmawiaj z doradcą o produkcie
Na zamówienie brak towaru - powiadomimy cię gdy produkt będzie ponownie dostępny!
Koszty dostawy:  Gratis
Oceny: 0
23 370,00 PLN / zestaw

Opis towaru

Chcesz zapewnić dzieciom i młodzieży oryginalną formę zabawy? A może zależy Ci na tym, żeby po prostu wyznaczyć pole gry?

Przeznaczone do zewnętrznego zastosowania boiskoPanna Cage to idealne rozwiązanie dla ośrodków sportu, do parków, a także dla szkół. Zapewnia uatrakcyjnienie przestrzeni publicznej z korzyścią dla dzieci i młodzieży, które mogą nie tylko na różne sposoby bawić się w jej obrębie, ale również rozgrywać emocjonujące turnieje Panna*.

Przemyślany projekt i solidne wykonanie umożliwia szybki i łatwy montaż/demontaż konstrukcji, co sprawia że klatka może pełnić rolę przenośnego mini boiska.  Atrakcyjny wygląd boiska oraz możliwość jego nieszablonowego wykorzystania sprawia, że jest to doskonała forma zabawy dla dzieci i młodzieży.

Wymiary:

- Średnica: 6m

- Wysokość: 2,5m

Cena nie obejmuje nawierzchni.

GRA PANNA:

Panna jest gra fair play i szacunku. Celem gry jest:

  1. Strzelenie bramki z połowy przeciwnika (ów). Musisz przejść środkową linię całkowicie obiema nogami. Bramka strzelona bezpośrednio, bez wcześniejszego uderzenia piłki w bandę.
  1. Celowe zagranie PANNA, tzn. zagranie piłki między nogami przeciwnika.

 

*Szczegółowe zasady gry Panna oraz więcej informacji na temat piłki ulicznej dostępne na stronie:http://alternativesoccer.pl/zasady-gry-1na1/

 

Cechy towaru

Wielkość opakowania

Powiadom o dostępności

* Pola oznaczone gwiazdką są wymagane

Zapytaj o produkt

* Pola oznaczone gwiazdką są wymagane

Dodaj opinię: