TIGUAR

Wyniki wyszukiwania prezentowane są według trafności zapytania
Producent
Marka
Dostępność
Ocena
pozostałe
SZTANGA GRYF TIGUAR POWER GYM 17,5 KG

SZTANGA GRYF TIGUAR POWER GYM 17,5 KG

Gryf z kompletem obciążeń to uniwersalne rozwiązanie do wszystkich sesji ćwiczeń z ciężarami niezależnie od płci i wieku. W zależności od poziomu zaawansowania ćwiczącego oraz partii mięśniowej odpowiednio dobiera się wagę talerzy.
469,00 PLN
Zaciski do sztangi POWER GYM TIGUAR

Zaciski do sztangi POWER GYM TIGUAR

Komplet 2 sztuk zacisków. Pasują do sztangi Power Gym. Zaciski zabezpieczają talerze przed zsunięciem się z gryfu. Gwarantują bezpieczne i pewne mocowanie talerzy. Ich innowacyjna konstrukcja powala na błyskawiczną zmianę talerzy na gryfie.
75,00 PLN

Tiguar specjalizuje się w produkcji sprzętu fitness. Sprzęt Tiguar doskonale sprawdza się w warunkach domowych, jak i na salach fintess.

Cechy, które wyróżniają markę Tiguar na rynku sprzętu do fitnessu to nowoczesny design, ergonomiczne kształty, wyrazista kolorystyka i łatwość utrzymania w czystości (systemy antybakteryjne). Nowoczesne technologie wykorzystywane w produkcji sprzętu Tiguar wpływają na jego trwałość oraz niezawodność.

Zapraszamy do zapoznania się z bogatą ofertą produktów Tiguar w naszym sklepie internetowym! Znajdziecie wśród nich: piłki, maty, dyski oraz inne wyposażenie niezbędne przy zajęciach fitness.

W końcu Tiguar to fitness w najlepszym wymiarze!