SKLZ

Producent
Marka
Dostępność
Ocena
pozostałe
Promocja
Pasy treningowe sklz reaction belts

Pasy treningowe sklz reaction belts

Idealne narzędzie do treningu ucieczek od obrońcy i pokrycia napastnika. Rozwija refleks, świadomość przestrzenną i zwinność. Wymienne "smycze" pozwalają na trening przy różnym dystansie przeciwników. System minirzepów z łatwością się odczepia, sygnalizując zwycięstwo jednej ze stron. Zestaw składa się z następujących elementów: 2 pasy mocujące "smycz" o długości 120 cm "smycz" o długości 210 cm "smycz" o długości 300 cm torba do transportu i przechowywania Materiał: nylon, pu
99,00 PLN 129,99 PLN
Promocja
Zestaw 2 rączek treningowych sklz triple grip handles

Zestaw 2 rączek treningowych sklz triple grip handles

Zestaw 2 rączek treningowych sklz triple grip handles Do zestawu należy dokupić wybrane gumy "Rx Cable" - minimum 1 sztukę. Pasujące do zestawu gumy są pokazane poniżej w produktach powiązanych. Zestaw umożliwia zamocowanie 1, 2 lub 3 gum naraz. Każda zamocowana guma może mieć inną wartość oporu. Można też używać kilku gum o takim samym oporze. W naszej ofercie znajdziecie Państwo 5 gum o różnych wartościach oporu. Powyższe zmienne zapewniają ogromną ilość możliwych kombinacji oporu. Rączki tren
39,00 PLN 69,95 PLN

Szukasz przyrządów, które ułatwią Ci skuteczny trening? Pewnie wiesz, że jednym z czołowych producentów treningowego sprzętu sportowego jest firma SKLZ.

Właśnie dlatego w ofercie naszego sklepu nie mogło zabraknąć profesjonalnych i niezawodnych produktów z logo SKLZ.

Znajdziecie wśród nich: płotki, drabinki, przenośne bramki, piłki oraz wiele, wiele więcej.

Logo SKLZ zamieszczone na tych produktach, świadczy o ich najwyższej jakości, niezawodności i dbałości o szczegóły w wykonaniu.

Zachęcamy do sprawdzenia szerokiej gamy produktów SKLZ w naszym sklepie internetowym. Gwarantujemy niezawodność i zadowolenie z użytkowania sprzętu SKLZ!