Klatka ROX Cognicage
Klatka ROX Cognicage
Klatka ROX Cognicage
Klatka ROX Cognicage
Klatka ROX Cognicage
Klatka ROX Cognicage
Zobacz film

A-Champs CogniCage ROX Pro

Kod towaru: 05392

Marka ROX
Masz pytania? Porozmawiaj z doradcą o produkcie
Na zamówienie Skontaktuj się z nami przed zakupem
Koszty dostawy:  Gratis
Oceny: 0
55 900,00 PLN / zestaw

Opis towaru

Klatka CogniCage to wyjątkowa konstrukcja, dzięki której doświadczysz wielozmysłowego treningu 360º.

FUNKCJONALNY, RANDOMIZOWANY TRENING

W zależności od sportu lub treningu, na którym się skupiasz, możesz dopasowywać scenariusz treningu, tak aby faktyczny symulować rzeczywiste ruchy z danej dyscypliny. Programy dostępne w darmowej aplikacji są w pełni edytowane. Randomizowane scenariusze treningowe sprawiają, że ćwicząc w klatce CogniCage musisz być zawsze w 100% skoncentrowany.

NIEOGRANICZONE MOŻLIWOŚCI

CogniCage zapewnia wszechstronne doświadczenie dla każdego użytkownika. Będąc w klatce CogniCage, w zależności od wybranego programu, można ćwiczyć: zwinność, szybkość, skoki, przeprowadzać ćwiczenia plyometryczne, trening HIT, trening wielotorowy czy trening indywidualny/partnerski.

MULTISENSORYCZNY TRENING 360º

Wchodząc do klatki CogniCage musisz w 100% skupić się na ćwiczeniu. Trening jest wyzwaniem dla Twojego słuchu, wzroku, czasu reakcji oraz wymaga szybkiej pracy rąk i stóp. Udowodniono, że regularny trening w klatce CogniCage poprawia świadomość przestrzenną, propriocepcję oraz czas reakcji.

INTERAKTYWNE DOŚWIADCZENIE

Wchodząc do klatki CogniCage masz wrażenie, że przeniosło Cię w czasie, do przyszłości, takiej z dobrego filmu science-fiction. Po naciśnięciu START w aplikacji rozpoczyna się sesja, w której musisz zlokalizować i zdezaktywować wszystkie czujniki. Obserwuj światła, kolory, nasłuchuj dźwięków i lokalizuj wokół siebie czujniki. Możesz zrobić wszystko, aby je dosięgnąć: wspinać się, skakać, kucać czy schylać się. Chociaż treningi są wymagające, to samo doświadczenie jest tak wyjątkowe, że nie skończy się na jednej sesji! Wciągający system treningowy wydobywa ducha rywalizacji z każdego, kto w nim uczestniczy. Kto nie chciałby poprawić swojego ostatniego wyniku?

RUCHY SPECYFICZNE DLA SPORTU

Niezależnie od dyscypliny sportu, na której się koncentrujesz, klatka CogniCage przeniesie Ciebie na wyższy poziom. Klatka została zaprojektowana, tak aby była całkowicie uniwersalna dla każdego sportu i każdej pozycji. Ruchy i ćwiczenia mogą być modyfikowane specjalnie pod Twoje potrzeby.

ŁATWA KONTROLA PRZEZ APLIKACJĘ I DOSTĘP DO WYNIKÓW

Dane są rejestrowane w aplikacji podczas każdej sesji CogniCage. Wyniki umożliwiają porównywanie i śledzenie wydajności osoby trenującej. Analizy są dokładne i łatwe do odczytania, umożliwiają łatwe porównanie wyników w jednostkach i grupach treningowych.

 

W skład zestawu wchodzi:

  • konstrukcja klatki CogniCage (do samodzielnego montażu, zgodnie z instrukcją)
  • okrągła podłoga CogniCage A-Floor
  • 18 sztuk czujników ROXPro
  • darmowa aplikacja do pobrania na Android i iOS

 

Czas realizacji zamówienia wynosi do 8 tygodni.

 

 

Cechy towaru

Wielkość opakowania

Polecamy również

Zapytaj o produkt

* Pola oznaczone gwiazdką są wymagane

Dodaj opinię: