Kije Exel WALKER ADJ Qls

Kod towaru: 00425

Marka EXEL
Masz pytania? Porozmawiaj z doradcą o produkcie
Na zamówienie brak towaru - powiadomimy cię gdy produkt będzie ponownie dostępny!
Koszty dostawy:  Gratis
Oceny: 0
229,00 PLN / para

Opis towaru

Szukasz niezawodnych kijów do Nordic Walkingu?Może chciałbyś posiadać w domu kije, które umożliwiałyby trenowanie kilku osobom, o różnym wzroście?

 

W takim razie znalazłeś produkt, który w 100% spełni Twoje oczekiwania! Są nim kije Exel Nordic Walker QLS  ADJ, o długości regulowanej pomiędzy 80 a 135 cm. Kije te są niezastąpione w treningach na miękkich i twardych powierzchniach. Kije Exel NW WALKER QLS ADJ doskonale sprawdzą się w rękach początkujących jak i profesjonalistów!

 

Oferowane przez nas kije Exel Nordic Walker® WALKER QLS ADJ, wyprodukowane zostały przez znanego i cenionego na świecie producenta – firmę Exel. Jest on liderem wśród producentów profesjonalnego sprzętu do unihokeja, nordic walkingu i narciarstwa biegowego. Firma sportpoland.com jest jedynym dystrybutorem marki Exel w Polsce.

 

Kije Exel Nordic Walker® WALKER QLS ADJ charakteryzują się najwyższą jakością, precyzją i niezawodnością, charakterystyczną dla fińskiego producenta EXEL.

Model kija Exel WALKER QLS wykonany jest w 20% z włókna węglowego, zapewniającego lekkość i wytrzymałość kija. Jego wyjątkowa 2  segmentowa budowa umożliwia regulację długości kija pomiędzy 80 a 135 cm, co sprawia że z łatwością można dopasować wysokość kija do własnych potrzeb.

Ponadto model WALKER posiada system QLS. Jest to prosty mechanizm wypinania rękawiczki. Umożliwia szybkie i bezproblemowe uwolnienie ręki od kijka.

Kije zakończone są grotami typu Walker. Są to groty wklejane, przeznaczone do chodzenia po nawierzchniach miękkich (polne drogi, piasek, żwir, trawa). Dołączona jest również para nakładek asphalt pad, przeznaczona do chodzeniem po nawierzchniach twardych (asfalt, chodnik).

Korzyści płynące z wybrania kiji Exel Nordic Walker® WALKER QLS ADJ:

  • regulowana długość umożliwia korzystanie z kijów Exel nw Walker QLS ADJ kilku osobom i indywidualne dopasowanie długości;
  • nakładki asphalt pad sprawiają, że kije nadają się do chodzenia po każdej nawierzchni;
  • trzonek wykonany w 20% z włókna węglowego sprawia, że kije są lekki i wytrzymałe;
  • system QLS umożliwia szybkie i bezproblemowe wypięcie rękawiczki.

 

 

 

Cechy towaru

Kod EAN
6438251060773

Wielkość opakowania

Powiadom o dostępności

* Pola oznaczone gwiazdką są wymagane

Zapytaj o produkt

* Pola oznaczone gwiazdką są wymagane

Dodaj opinię: