Telefon: 695 645 645
Waluta:
PLN
Farba do malowania linii boiska EXTRA WHITE 20L
Farba do malowania linii boiska EXTRA WHITE 20L

Farba do malowania linii boiska EXTRA WHITE 20L

02270

Opis towaru

Opinie

Farba do malowania linii boiska EXTRA WHITE 20L

 

Farba do malowania linii boiska „Extra-White” – została specjalnie zaprojektowana do użytku w natryskowych maszynach do malowania linii boisk.

 

Biodegradowalna farba „Extra-White”:

- nadaje się do wszystkich natryskowych maszyn do malowania linii boiska,

- zalecane proporcje mieszania to 1:5,

- jest bardzo wydajna,

- kanister o pojemności 20 litrów.

 

Cechy szczególne:

Farba jest wolna od kredy i żrących rozpuszczalników, dlatego jest nieszkodliwa dla ludzi, zwierząt i środowiska. Posiada wysoki stopień nieprzezroczystości i jaskrawości, szybko schnie w temperaturze powyżej 5 ° C. Po pomalowaniu linie będą widoczne do 4 tygodni.

Dzięki wysokiej jakości farba nie powoduje sklejania się trawy ani nie hamuje jej systemu kapilarnego.

 

Zastosowanie:

Oznaczanie trawiastych boisk sportowych. Może być również stosowana na piaszczystych i twardych terenach. Przed użyciem proszę się upewnić, że trawnik jest odpowiednio przycięty.

 

Wymagane ilości:

Do wytyczenia boiska sportowego potrzebne będą ok. 4 do 6 litrów farby. Ilość zależy od użytej maszyny oraz rozmiaru dyszy oraz ciśnienia z jaką będzie natryskiwana (1,8 bar z 0,7 średnicy dyszy jest idealną proporcją), szerokości linii, rodzaju powierzchni (np. krótka trawa), a także prędkości pracownika stadionu/boiska. W zależności od pogody i warunków wzrostu, wyznaczone boisko będzie widoczne do 4 tygodni. 1 kanister farby wystarcza na wyznaczenie ok. 3 pól gry.

 

Użytkowanie:

Farba dostarczana jest w formie skoncentrowanej. Należy ją wymieszać z wodą. W zależności od wymagań stosunek mieszania dla nowego znakowania wynosi ok. 1: 3 (= 1 kg farby + 3 litry wody), do ponownego znakowania ok. 1: 5 lub 1: 6. Przed napełnieniem maszyny należy przeprowadzić mieszanie farby z wodą, chyba że instrukcja urządzenia wskazuje inaczej.

 

Farbę do znakowania można przechowywać w oryginalnym zamkniętym kanistrze do ok. 1 roku. Należy upewnić się, że kanister jest przechowywany w pomieszczeniu chroniącym przed mrozem.

 

Cechy towaru

  • Pojemność 20 L
  • Kolor biały
  • Waga 13,000kg
  • Kod towaru 02270
  • EAN 5901407103606