bieżnia_Matrix_TF50-03-XiR
bieżnia_Matrix_TF50-03-XiR
bieżnia_Matrix_TF50-03-XiR
bieżnia_Matrix_TF50-03-XiR
bieżnia_Matrix_TF50-03-XiR składna do pionu
bieżnia_Matrix_TF50-03 konsola XiR
bieżnia_Matrix_TF50-03 konsola XiR
bieżnia_Matrix_TF50-03 konsola XiR
bieżnia_Matrix_TF50-03 konsola XiR
bieżnia_Matrix_TF50-03-XiR
bieżnia_Matrix_TF50-03-XiR
bieżnia_Matrix_TF50-03-XiR
bieżnia_Matrix_TF50-03-XiR
bieżnia_Matrix_TF50-03-XiR składna do pionu
bieżnia_Matrix_TF50-03 konsola XiR
bieżnia_Matrix_TF50-03 konsola XiR
bieżnia_Matrix_TF50-03 konsola XiR
bieżnia_Matrix_TF50-03 konsola XiR
Zobacz film

Bieżnia MATRIX TF50 z konsolą XiR

Kod towaru: 05440

Marka MATRIX
Masz pytania? Porozmawiaj z doradcą o produkcie
W magazynie Dostawa do 8 dni
Koszty dostawy:  Gratis
Oceny: 0
28 490,00 PLN / szt

Opis towaru

Bieżnia MATRIX TF50 z konsolą XiR to bieżnia o jakości klubowej zoptymalizowana do użytku domowego. Kompaktowa rama umożliwia optymalne wykorzystanie przestrzeni, a niezawodny układ napędowy i trwała płyta zapewniają bezproblemową pracę przez wiele lat. 

 

Poczuj naturalny, mocny bieg z najbardziej zaawansowaną w branży kombinacją ramy i płyty.

 

W bieżni zastosowano Ultimate Deck System, czyli wytrzymałą ramę, bardzo grubą płytę oraz poduszki klasy przemysłowej, które zapewniają długą żywotność bieżni.

 

Układ napędowy Johnson Drive System pomaga utrzymać idealny rytm biegu dzięki cichej, wytrzymałej, czułej oraz ciągłej pracy układu napędowego, dostosowującego się do każdego kroku.

 

W modelu TF50 pas do biegania ma wymiary 152 x 51 cm. Szersza powierzchnia do biegania daje przestrzeń do intensywnego biegu i sprintu z niemal maksymalną prędkością.

 

Ten model doskonale nadaje się do treningu interwałowego.

 

Bieżnia wyposażona jest w multimedialną konsolę XiR o 16" wyświetlaczu z ekranem dotykowym HD.

 

Zalety konsoli XiR:

 • dzięki zaawansowanemu interfejsowi Bluetooth (FTMS) nawiążesz połączenie pomiędzy bieżnią a ulubionymi aplikacjami. W rezultacie możesz biegać i rywalizować z entuzjastami fitness z całego świata i rozniecisz swoją pasję do biegania jak nigdy przedtem.
 • skorzystaj z portu HDMI, aby nawiązać połączenie i odtwarzać własne multimedia cyfrowe, które pobudzają Cię do treningów. Ciesz się ulubionymi programami i filmami na ekranie o wysokiej rozdzielczości, przeglądaj media społecznościowe i używaj innych zaawansowanych funkcji [uwaga: Urządzenie i kabel HDMI nie stanowią części zestawu]
 • ciesz się podczas treningów ulubionymi programami, utworami muzycznymi i filmami. Na konsoli XIR znajdziesz aplikacje Netflix, YouTube, Spotify i inne popularne pozycje, w których zalogujesz się bez trudu na własne konto. Katalog aplikacji zapewniających rozrywkę może ulec zmianie.
 • nie musisz trenować w samotności — na konsoli XIR zalogujesz się do takich serwisów, jak Facebook, Twitter, Instagram czy PressReader, czy do aplikacji pogodowych. Daj z siebie wszystko, nie rezygnując z kontaktu ze światem.
 • dostęp do immersyjnych treningów Virtual Active* - doświadcz immersyjnych treningów z nagraniami wideo o wysokiej rozdzielczości zsynchronizowanych z osiąganą przez Ciebie prędkością.

 

*Aplikacja Virtual Active przekształca standardowe ćwiczenie w zapierającą dech w piersiach podróż przez egzotyczne miejsca. Zawartość multimedialna jest synchronizowana z intensywnością i prędkością twojego treningu, dlatego też podczas nagrania wbiegania pod górę, zwiększy się nachylenie, z kolei podczas zbiegania górskimi ścieżkami spadnie obciążenie. W ten sposób trening jest dostosowywany do obrazu wyświetlanego na konsoli Matrix

 

Pomimo zawansowanych funkcji dostępnych w konsoli XiR pozostaje ona łatwa w nawigacji. Podczas treningu wyświetla informacje o czasie, który upłynął od rozpoczęcia treningu, czasie pozostałym do końca treningu, przebyte mile/kilometry, aktualną prędkość, tempo, tętno, kalorie oraz kąt nachylenia.

 

Bieżnia MATRIX TF50 z konsolą XiR posiada wbudowane 13 programów treningowych (ręczny, interwały, docelowe tętno (prędkość), bieg pod górkę, program Sprint8, możliwość tworzenia własnych treningów lub powtarzaniu treningów zapisanych w kalendarzu).

 

Z pomocą programu Sprint8 zgubisz tkankę tłuszczową oraz zbudujesz mięśnie podczas krótkich biegów o wysokiej intensywności.

 

Dynamiczna, składana konstrukcja bieżni pozwala w mgnieniu oka podnieść płytę główną o niemal 90 stopni i przesunąć bieżnię na czterech kółkach do innej lokalizacji, gdy tylko potrzebne będzie dodatkowe miejsce. Dzięki czemu bieżnia, nie zajmuje dużo miejsca, podczas jej przechowywania. Później, chwilę przed intensywnym treningiem, z łatwością odblokujesz płytę i opuścisz ją płynnym ruchem.

 

Bieżnia wyposażona jest w tryb oszczędzania energii, który zmniejsza pobór mocy poprzez przełączanie konsoli w tryb uśpienia po 15 minutach nieaktywności. Dodatkową zaletą jest błyskawiczna ponowna aktywacja.

 

Wbudowany Bluetooth FTMS umożliwia nawiązanie połączenia z popularnymi aplikacjami treningowymi. Możliwe jest również połączenie Bluetooth z bezprzewodowymi słuchawkami oraz dołączonym pulsometrem.

 

Bieżnia wyposażona jest w zintegrowany uchwyt na tablet/smartfon, uchwyt na butelkę/bidon oraz sensory ułatwiające pomiar tętna.

 

SPECYFIKACJA

 

 • Model: TF50XIR-02
 • Typ urządzenia:  bieżnia elektryczna
 • Wymiary pasa biegowego: 152 x 51 cm
 • Pas biegowy: 2-warstwowy, 2.2 mm
 • Grubość decku: 25.4 mm
 • Amortyzacja:Ultimate Deck System
 • Wysokość położenia blatu: 17,8 cm od podłoża
 • Silnik: 3.25 HP silnik pracy ciągłej Johnson Drive System
 • Zakres nachylenia: 0–15%
 • Zakres prędkości: 0.8 – 20 km/h
 • Pomiar tętna: dotykowy i za pomocą pasa Bluetooth
 • Wyposażenie: miejsce na bidon, uchwyt na smartfon/tablet, miękkie przyciski, sensory do pomiaru tętna, aluminiowe listwy boczne, 4-kołowy system do transportu
 • Maksymalna waga użytkownika:  181 kg

  

KONSOLA

 • 16" (40 cm) ekran dotykowy, z wyświetlaczem HD
 • informacje na wyświetlaczu: czas treningu, czas pozostały do końca treningu, aktualna prędkość (MPH i km/h), poprzednia prędkość (MPH i km/h), kąt nachylenia, poprzednie nachylenie, dystans, tempo, średnie tempo, tętno, maks. tętno, kalorie, zegar, waty, METy
 • programy treningowe (13): ręczny, wzniesienia, interwały, docelowy czas, docelowy dystans, docelowe kalorie, docelowe tętno (prędkość), docelowe tętno (nachylenie), Sprint 8, Virtual Active American Northeast, Virtual Active Northern Rockies, zdefiniowany przez użytkownika
 • Bluetooth FMTS
 • Porty USB: 2 wejścia (Przód: służy do uzyskiwania dostępu do mediów z kompatybilnych urządzeń i instalowania aktualizacji oprogramowania. Możliwość ładowania większości urządzeń do 2,4 ampera. Tył: zapewnia zasilanie urządzeń zasilanych przez USB o natężeniu do 1 ampera.)
 • Port HDMI
 • Aplikacje konsoli: My Media, HDMI, Netflix, Hulu, Spotify, YouTube, Facebook, Twitter, Instagram, MyFitnessPal, Pogoda, Przeglądarka internetowa, Kindle Reader, Flipbook, Press Reader, Solitaire Suite, WeChat, YouKu, Weibo, Iqiyi, NetEase (aplikacje mogą się różnić w zależności od rynku).
 • Aplikacja Virtual Active
 • Program Sprint 8
 • Pomiar pulsu: bezprzewodowy czujnik tętna Bluetooth
 • Pas do pomiaru pulsu w zestawie
 • Wyposażenie: zintegrowany uchwyt na tablet/telefon, głośnik: 5W
 • Waga konsoli: 5,5 kg

 

 

DANE TECHNICZNE

 • Wymiary po rozłożeniu (dł. x szer. x wys.): 206 x 91 x 158 cm
 • Wymiary po złożeniu (dł. x szer. x wys.): 106 x 91 x 192 cm
 • Waga urządzenia: 140,5 kg
 • Instrukcja montażu: POBIERZ
 • Instrukcja obsługi komputera: POBIERZ

 

 

 

 

STRONG. SMART. BEAUTIFUL.

TRWAŁOŚĆ. WYDAJNOŚĆ. ESTETYKA

 

Matrix to marka należąca do koncernu Johnson Health Tech. Ltd., który od 1975 r. produkuje najwyższej klasy profesjonalne urządzenia fitness. Firma jest jednym z czołowych producentów sprzętu fitness na globalnym rynku komercyjnym oraz najszybciej rozwijającą się marką fitness na świecie, spełniając surowe wymagania europejskich norm ISO 9002 i ISO 9001. Sprzęt Matrix wyróżniają innowacyjność, niepowtarzalny design i najwyższa jakość.

 

Johnson Health Tech. jest jednym z czołowych producentów sprzętu fitness oraz najszybciej rozwijającą się marką fitness na świecie. Sprzęt Matrix wyróżnia innowacyjność, niepowtarzalny design oraz najwyższa jakość.

 

Cechy towaru

Typ urządzenia
bieżnia elektryczna
Rodzaj
elektryczna
Przeznaczenie
do użytku domowego
Moc silnika
3.25 HP / 3.57 KM (Johnson Drive System)
Kąt nachylenia max.
15 %
Prędkość max.
0,8 - 20 km/h
Wymiary pasa biegowego
152 x 51 cm
Maksymalna waga użytkownika
181 kg
Funkcje komputera
czas, prędkość, dystans, kąt nachylenia, puls, spalone kalorie
Wyposażenie
konsola XiR, uchwyt na tablet/telefon, sensory dotykowe, miejsce na bidon, kółka transportowe
Programy treningowe
12
Łączność
Bluetooth
Zasilanie
zasilacz
Wymiary po rozłożeniu (dł.x szer.x wys.)
206 x 91 x 158 cm
Waga urządzenia
140.5 kg
Gwarancja producenta
24 miesiące
Zobacz więcej (10)

Wielkość opakowania

Wymiary opakowania
230 x 97 x 40 cm
Waga opakowania wraz z towarem
151 kg

Polecamy również

Promocja
PROFESJONALNY ERGOMETR WIOŚLARSKI MATRIX MX-Rower 16

PROFESJONALNY ERGOMETR WIOŚLARSKI MATRIX MX-Rower 16

9 699,00 PLN
10 799,00 PLN Najniższa cena w ciągu 30 dni przed obniżką

Najniższa cena w ciągu 30 dni przed obniżką

10 799,00 PLN
Promocja
PROFESJONALNY ROWER TRENINGOWY MATRIX CXM Z KONSOLĄ

PROFESJONALNY ROWER TRENINGOWY MATRIX CXM Z KONSOLĄ

10 595,00 PLN
13 098,00 PLN Najniższa cena w ciągu 30 dni przed obniżką

Najniższa cena w ciągu 30 dni przed obniżką

13 098,00 PLN
Promocja
Bieżnia elektryczna KETTLER ALPHA RUN 600

Bieżnia elektryczna KETTLER ALPHA RUN 600

8 990,00 PLN
9 900,00 PLN Najniższa cena w ciągu 30 dni przed obniżką

Najniższa cena w ciągu 30 dni przed obniżką

9 900,00 PLN

Zapytaj o produkt

* Pola oznaczone gwiazdką są wymagane

Dodaj opinię: